Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!Nové Forum!!! http://forum.muoffuture.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 offline

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Palo
LoL
Palo


Poeet p?íspivku : 8
Age : 30
Registration date : 28. 04. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: offline   offline Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 4:45 pm

Ahojte potrebujem pomoc.

Uz dva tyzdne mi nejde MU a som z toho zufaly vzdy ked si pustim launcher tak chvilu cakam a potom mi tam hore na tej lište launcheru ukaze server: Offline najprv som mislel ze je nieco zo serverom ale skusal som to stale a neslo a vzdy ked som sa pozrel na stranku tak mi ukazovalo ze je server online a kolko je tam hracov tak som sa pital bladyho a povedal ze to môze byt aj chybni launcher tak som dnes vymazal MU a siel som na stranku ze si ho znova stiahnem a tak som dal tu sekciu ze ke stazeni a dal som download klient ale ked sa mi pustila ta stranka odkial sa to ma stahovat tak mi neukazalo ziadni download ani nic iba normalne obsah stranky pls co teraz nemohli bi ste to upnut niekde inde lebo tam odtial mi to nejde stiahnut a predtim slo a chcem si konecne zahrat Crying or Very sad


V hre som ako Storm a pozdravujem vsetkich ludi z guildy GAMBI je najlepsia.
Návrat nahoru Goto down
Slegr
Nováčik



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 05. 04. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 6:18 pm

Taky mi to teď nejde ale třeba je tomu tak záměrně protože bude nová verze možná to nemá cenu ani stahovat Laughing nebo že by měl filefront omezenou dobu UPLOADU Question Question Question
Návrat nahoru Goto down
kubikma
LoL



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 24. 02. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 6:26 pm

stacil ti stahnout patc http://uloz.to/330678/patch.zip kukni se jestli nemas toho clienta v kosi, kdyz tak ho obnov a jen prepis tim patchem. tak to dopada kdyz si nekdo necte oznameni od admina. menila se ip a proto ti to nemuze ukazovat online.
Návrat nahoru Goto down
Slegr
Nováčik



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 05. 04. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 6:32 pm

Hošku já tu teď řeším že když najedeš na web a dáš Ke stažení a dáš stáhnout Clienta tak na filefrontu místo clienta ke stažení hodí základní stránku!!!A podle toho že Palo psal že mu radil i Blady sem usoudil že tahle primitivnost to nebude! Razz Ale víš co možný je všecko...
Návrat nahoru Goto down
kubikma
LoL



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 24. 02. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 6:39 pm

Slegr napsal:
Hošku já tu teď řeším že když najedeš na web a dáš Ke stažení a dáš stáhnout Clienta tak na filefrontu místo clienta ke stažení hodí základní stránku!!!A podle toho že Palo psal že mu radil i Blady sem usoudil že tahle primitivnost to nebude! Razz Ale víš co možný je všecko...
no ja to nepsal tobe, ale to ze nejde odkaz na filefront mas pravdu. ovsem podle toho co pise on ze mu to nejde pres 2tydny a ukazuje offline tak usuzuju ze ma spatnou ip a to na 99%. proto sem mu radil at si to vytahne z kose kdyz nejde link na stahnuti
Návrat nahoru Goto down
Slegr
Nováčik



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 05. 04. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 6:56 pm

Njn uvidíme až příde odpověď od Pala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Palo
LoL
Palo


Poeet p?íspivku : 8
Age : 30
Registration date : 28. 04. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 7:50 pm

Ok už mi to ide díky moc Very Happy stiahol som si ten patch a uz to ide lebo som mal na druhom PC ešte MU tak som tam dal iba ten patch mne Blady vravel ze to môze byt aj chybni launcher ale stacil mi tam ten patch a už to ide nevedel som že je to už druha verzia a pls nevismievajte sa mi zato vôbec ma taká vec nenapadla
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Slegr
Nováčik



Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 05. 04. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 8:04 pm

Very Happy lol a já čekal že první co mohlo Bladyho napadnout že to byl patch a nic Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Palo
LoL
Palo


Poeet p?íspivku : 8
Age : 30
Registration date : 28. 04. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeMon Apr 28, 2008 9:37 pm

mno ale som stastny ze mi to ide uz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kubikma
LoL



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 24. 02. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 10:03 am

Palo napsal:
mno ale som stastny ze mi to ide uz Very Happy
sem taky rad ze ti to de. nikdo se ti nevysmival, jen sem psal ze si mas cist oznameni Smile
Návrat nahoru Goto down
Palo
LoL
Palo


Poeet p?íspivku : 8
Age : 30
Registration date : 28. 04. 08

offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitimeTue Apr 29, 2008 8:34 pm

ok pohoda Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





offline Empty
PříspěvekPředmět: Re: offline   offline Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
offline
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: HELP-
Přejdi na: