Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!!Nové Forum!!! http://forum.muoffuture.cz
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
fanous
LoL



Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 02. 08

mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Empty
PříspěvekPředmět: mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde   mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Icon_minitimeTue Mar 04, 2008 10:24 am

pls admine proc to nejde neviom pls poradis chci si to viskouset ten testt a furt mi to nejde nevim proc pomuzes pls
Návrat nahoru Goto down
Blady
Fórum Admin, GM Boss, Technik
Fórum Admin, GM Boss, Technik
Blady


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Location : U pc
Registration date : 31. 12. 07

mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Empty
PříspěvekPředmět: Re: mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde   mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Icon_minitimeThu Mar 06, 2008 10:40 am

NO jakej mas presne problem.Newim kde t hadze chybu ci co.
Návrat nahoru Goto down
https://muoffuture.mam9.com
fanous
LoL



Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 02. 08

mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Empty
PříspěvekPředmět: Re: mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde   mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 9:19 am

stahnul jsem clienta nainstaloval a lanche nejde nevim proc proradis mi pls moc ale dneska to bude new
co?
Návrat nahoru Goto down
Blady
Fórum Admin, GM Boss, Technik
Fórum Admin, GM Boss, Technik
Blady


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Location : U pc
Registration date : 31. 12. 07

mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Empty
PříspěvekPředmět: Re: mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde   mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 2:51 pm

ale co ti nejde kua ja te nechapu nejde ti pustit launcher ci co??
Návrat nahoru Goto down
https://muoffuture.mam9.com
fanous
LoL



Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 29. 02. 08

mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Empty
PříspěvekPředmět: Re: mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde   mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 4:14 pm

me se vubwc nenainstaloval lancher pl posli mi ho jinak jak aby koncil exe to mi nejde nevim proc SadSad
Návrat nahoru Goto down
sabiaq
LoL



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 11. 03. 08

mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Empty
PříspěvekPředmět: Re: mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde   mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 1:03 pm

[quote="fanous"]me se vubwc nenainstaloval lancher pl posli mi ho jinak jak aby koncil exe to mi nejde nevim proc SadSad[/quote

detom do 13 rokov a dusevne posihnutym nieje dovolene hrat mu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Blady
Fórum Admin, GM Boss, Technik
Fórum Admin, GM Boss, Technik
Blady


Poeet p?íspivku : 78
Age : 33
Location : U pc
Registration date : 31. 12. 07

mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Empty
PříspěvekPředmět: Re: mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde   mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Icon_minitimeTue Mar 11, 2008 9:57 pm

[quote="sabiaq"]
fanous napsal:
me se vubwc nenainstaloval lancher pl posli mi ho jinak jak aby koncil exe to mi nejde nevim proc SadSad[/quote

detom do 13 rokov a dusevne posihnutym nieje dovolene hrat mu Very Happy
Aj tym co si s nich delaj prdel Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://muoffuture.mam9.com
jelitko
LoL



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 15. 04. 08

mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Empty
PříspěvekPředmět: Re: mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde   mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Icon_minitimeThu Apr 17, 2008 6:28 pm

pls pomoc mi mam hru vse nainstalovane ale nejde mi to spustit hraju treba 1hodd a dis du treba RLG tak mi to hodi DSC e nejde mi to zapnout ???Ln nevis co s tim je ?? dik za odpovjed Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Empty
PříspěvekPředmět: Re: mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde   mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
mam client a nejde m i to hrat a je i naistalovanej a nejde
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nejde opravit Platina staff

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: HELP-
Přejdi na: